Sąrašai sudaromi vadovaujantis vaikų priėmimo tvarkos aprašu

Duomenys skelbiami vadovaujants Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016-679, Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis (BDAR) 2018 m. sausio 24 d. V-8

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2019-2020 m.m. vaikų sąrašas

Laukiančių eilėje vaikų sąrašas

  Vardas, pavardė Gimimo data Prašymo pateikimo data Pageidaujama priėmimo data
1. Kevinas Mickevič 2018 2018-04-09 2020-09-01
2. Povilas Savinčius 2017 2018-06-29 2019-09-01
3. Melanija Mackevič 2018 2018-08-09 2020-09-01
4. Elena Demidova 2018 2018-08-09 2020-09-01
5. Kornelija Charukevič 2018 2018-10-18 2020-09-01
6. Austėja Peleckaitė 2017 2018-12-07 2019-09-01
7. Patricija Pavliučenko 2017 2019-01-10 2019-09-01
8. Vilius Vasiljevas 2018 2019-01-14 2020-09-01
9. Sebastian Miloš 2018 2019-01-25 2020-09-01
10. Damiras Nedveckij 2018 2019-02-11 2020-09-01
11. Adomas Prišmontas 2018 2019-02-28 2020-09-01
12. Lėja Daukševič 2019 2019-05-02 2020-09-01
13. Doantas Dikevičius 2017 2019-05-21 2019-09-01
14. Sebastijan Kopač 2019 2019-06-13 2020-09-01
15. Aron Mackevič 2018 2019-06-28 2021-09-01
16. Eva Kazakevičiūtė 2019 2019-06-28 2020-09-01
17. Dovilė Vilčevskytė 2019 2019-08-07 2021-09-01
18. Lėja Mackevič 2018 2019-08-20 2020-09-01
19. Karolis Ždankevič 2019 2019-08-20 2020-09-01
20. Austėja Židis 2019 2019-08-21 2020-01-01
21. Gabija Nekrošiūtė 2015 2019-08-29 2019-09-01
22. Kajus Titanas Nekrošius 2017 2019-08-29 2019-09-01

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2019-2020 m.m. vaikų sąrašas

„Linksmuoliukų“ grupė

  Vardas, Pavardė Gimimo metai
1. Bazytė Odrė 2017
2. Boldoševas Adas 2017
3. Bražickij Maksim 2017
4. Bubelevičius Atas 2017
5. Chalaburdo Adrija 2018
6. Grybaitė Liepa 2017
7. Grigorjev Sebastian 2017
8. Jurkevičius Joris 2017
9. Linkus Emilis 2017
10. Matačina Nojus 2017
11. Moconko Emilis Antanas 2017
12. Prišmontas Ignas 2017
13. Savicka Dovilė 2016
14. Savicki Daniel 2017
15. Ždankevič Arina 2017

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2018-2019 m.m. vaikų sąrašas

„Drugelių“ grupė

  Vardas, Pavardė Gimimo metai
1. Aliukonytė Gabija 2015
2. Andžejevskij Matvej 2015
3. Asadauskas Ignas 2015
4 Bartosevič Amelija 2015
5. Bazys Saimonas 2015
6. Chalaburdo Olivija 2015
7. Grigorjev Darian 2015
8. Aliukonis Aronas 2016
9. Kliukovič David 2016
10. Mackevič Karolis 2016
11. Mickevič Taisija 2016
12. Packaitė Neringa 2016
13. Paulauskaitė Glorija 2015
14. Peleckaitė Skaistė 2016
15. Ruškevič Ema 2014
16. Šupelis Eimantas 2015
17. Trombačik Erika 2014
18. Valiavičius Gintas 2015
19. Virganavičius Danielius 2015
20. Židis Adrijan 2016