Sąrašai sudaromi vadovaujantis vaikų priėmimo tvarkos aprašu

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2018-2019 m.m. vaikų sąrašas

Laukiančių eilėje vaikų sąrašas

  Vardas, pavardė Gimimo data Prašymo pateikimo data Pageidaujama priėmimo data Ugdymo kalba
1. Neringa Packaitė 2016 2016-10-11 2018-08-01 Lietuvių
2. Fausta Vitkovska 2015 2017-01-09 2018-09-01 Lietuvių
3. Patricija Siniavskaja 2017 2017-03-30 2017-09-01 Lietuvių
4. Sebastijan Grigorjev 2017 2017-05-29 2019-09-01 Lietuvių
5. Ervin Makutunovič 2015 2017-06-01 2017-09-01 Lietuvių
6. Arina Zdankevič 2017 2017-08-07 2019-09-01 Lietuvių
7. Emilis Antanas Maconko 2017 2017-10-31 2019-09-01 Nevarbu
8. Odrė Bazytė 2017 2017-12-11 2019-09-01 Lietuvių
9. Emilis Linkus 2017 2018-01-11 2020-09-01 Lietuvių
10. Ignas Prišmontas 2017 2018-01-22 2019-09-01 Lietuvių
11. Atas Bubelevičius 2017 2018-01-12 2019-10-26 Lietuvių
12. Kornelija Lukaševič 2018 2018-03-26 2020-01-31 Lenkų
13. Nojus Mtačina 2017 2018-03-28 2019-09-01 Lietuvių
14. Adrija Chalaburdo 2018 2018-03-30 2020-09-01 Nesvarbu
15. Kevinas Mickevič 2018 2018-04-09 2020-09-01 Lenkų
16. Maksim Bražickij 2018 2018-06-01 2019-09-01 Nesvarbu
17. Povilas Savinčius 2017 2018-06-29 2019-09-01 Lietuvių
18. Melanija Mackevič 2018 2018-08-09 2020-09-01 Nesvarbu
19. Elena Demidova 2018 2018-08-09 2020-09-01 Lenkų
20. Daniel Savicki 2017 2018-08-13 2019-09-01 Nesvarbu

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2018-2019 m.m. vaikų sąrašas

„Linksmuoliukų“ grupė, ugdymas: lenkų kalba

Vardas, Pavardė Gimimo metai
1. Lukaš Gureckij 2013
2. Iveta Sinavska 2013
3. Damian Mackevič 2014
4 Nele Vilčevskytė 2014
5. Mindaugas Kurkulionis 2014
6. Ema Ruškevič 2014
7. Glorija Paulauskaitė 2015
8. Danielius Virganavičius 2015
9. Darian Grigorjev 2015
10. Milita Jakštaitė 2015
11. Amelija Bartosevič 2015
12. Gabija Aliukonytė 2015
13. David Kliukovič 2016
14. Aronas Aliukonis 2016
15. Dovilė Savicka 2016
16. Elinga Stankevičiūtė 2016

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2018-2019 m.m. vaikų sąrašas

„Drugelių“ grupė, ugdymas: lietuvių kalba

Vardas, Pavardė Gimimo metai
1. Arnas Asadauskas 2013
2. Augustinas Mackevič 2013
3. Glorija Tamaševskytė 2013
4 Edvinas Trombačik 2013
5. Ovidijus Vasiljevas 2013
6. Kevinas Marcinkevičius 2013
7. Kajus Matačina 2013
8. Augustė Siniavskaitė 2014
9. Amelija Mackevič 2014
10. Erika Trombačik 2014
11. Patryk Mickevič 2014
12. Matvej Andžejevskij 50% 2015
13. Olivija Chalaburdo 2015
14. Ignas Asadauskas 2015
15. Gintas Valiavičius 2015
16. Saimonas Bazys 2015
17. Eimantas Šupelis 2015
18. Karolis Mackevič 2016
19. Skaistė Peleckaitė 2016
20. Adrijan Židis 2016
21. Dominykas Linkus 2016
22. Taisija Mickevič 2016