ąrašai sudaromi vadovaujantis vaikų priėmimo tvarkos aprašu

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2017-2018 m.m. vaikų sąrašas

Laukiančių eilėje vaikų sąrašas

Vardas, pavardė Gimimo data Ugdymo kalba
1. Dominykas Linkus 2014-09 Lietuvių
2. Amelija Bartosevič 2015-12 Nesvarbu
3. Adrijan Židis 2016-01 Nesvarbu
4. Gabija Aliukonytė 2015-09 Lietuvių
5. Elinga Stankevičiūtė 2016-05 Nesvarbu
6. David Kliukovič 2016-02 Nesvarbu
7. Neringa Packaitė 2016-10 Lietuvių
8. Taisija Mickevič 2016-10 Nesvarbu
9. Fausta Vitkovska 2015-04 Lietuvių
10. Aronas Aliukonis 2016-05 Lietuvių
11. Patricija Siniavskaja 2017-03 Lietuvių
12. Sebastijan Grigorjev 2017-05 Lenkų
13. Ervin Makutunovič 2015-02 Lietuvių
14. Arina Zdankevič 2017-06 Lietuvių
15. Emilis Antanas Maconko 2017-06 Nesvarbu
16. Odrė Bazytė 2017-05 Lietuvių
17. Emilis Linkus 2017-11 Lietuvų
18. Ignas Prišmontas 2017-08 Lietuvių
19. Atas Bubelevičius 2017-10 Lietuvų
20. Dovilė Savicka 2016-03 Lenkų
21. Kornelija Lukaševič 2018-01 Lenkų
22. Nojus Matačina 2017-12 Lietuvių
23. Adrija Chalaburdo 2018-03 Nesvarbu
24. Kevinas Mickevič 2018-04 Lenkų

 

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2017-2018 m.m. vaikų sąrašas

„Linksmuoliukų“ grupė, ugdymas: lenkų kalba

Vardas, Pavardė Gimimo metai
1. Ineta Ruškevič 2012-08
2. Patrikas Vilčevskis 2012-10
3. Modest Mackevič 2013-01
4 Eva Kopač 2013-05
5. Lukaš Gureckij 2013-06
6. Nelė Nedveckaja 2012-04
7. Iveta Siniavska 2013-12
8. Adriana Grigorjeva 2013-09
9. Damian Mackevič 2014-10
10. Nelė Vilčevskytė 2014-06
11. Austėja Asteikaitė 2014-11
12. Danielius Geiciūnas 2014-01
13. Glorija Paulauskaitė 2015-03
14. Danielius Virganavičius 2015-03
15. Mindaugas Kurkulionis 2014-01
16. Ema Ruškevič 2014-09
17. Darian Grigorjev 2015-08
18. Ilja Jadelo 2014-09
19. Milita Jakštaitė 2015-03

Trakų r. Paluknio vaikų lopšelio – darželio 2017-2018 m.m. vaikų sąrašas

„Drugelių“ grupė, ugdymas: lietuvių kalba

Vardas, Pavardė Gimimo data
1. Matvej Andžejevski 2015-02
2. Arnas Asadauskas 2013-05
3. Ignas Asadauskas 2015-06
4 Austėja Lysenko 2013-08
5. Amelija Mackevič 2014-07
6. Augustinas Mackevič 2013-11
7. Karolis Mackevič 2016-01
8. Kevinas Marcinkevičius 2013-11
9. Kajus Matačina 2013-12
10. Augustė Siniavskaitė 2014-03
11. Glorija Tamaševskytė 2013-11
12. Edvinas Trombačik 2013-08
13. Ovidijus Vasiljevas 2013-09
14. Eimantas Šupelis 2015-09
15. Erika Trombačik 2014-12
16. Deimantė Narkevičiūtė 2013-04
17. Saimonas Bazys 2015-08
18. Gabrielė Lepechova 2013-09
19. Patryk Mickevič 2014-06
20. Olivija Chalaburdo 2015-05
21. Gintas Valiavičius 2015-01
22. Skaistė Peleckaitė 2016-01