2017 metai

 BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS, 2017 M. III KETV

 BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS, 2017 M. II KETV.

 BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS, 2017 M. I KETV.

2016 metai

TRAKŲ R. PALUKNIO VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS, 2016 M. IV KETV.                                                                                                                                          parsisiųsti ZIP formatu

TRAKŲ R. PALUKNIO VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS, 2016 M. III KETV.                                                                                                                                         parsisiųsti ZIP formatu

TRAKŲ R. PALUKNIO VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS, 2016 M. II KETV.

 parsisiųsti ZIP formatu

TRAKŲ R. PALUKNIO VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINYS, 2016 M. I KETV.

parsisiųsti ZIP formatu